English EN Turkish TR

Güvenlik

Size ait bilgiler bünyemiz tarafından koruma altında, gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini çıkartın… İyi tablo ’dan alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı, adres, telefon…vs  bilgileri SSL güvenlik sistemi tarafından korunmakta olup üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve ele geçirmeleri olanaksızdır.


Güvenli Alışveriş :

Güvenli Alışveriş satıcıyı, malın teslimi karşılığında bedeli tahsil edememe riskine karşı; alıcıyı da bedelin ödenmesine karşılık, malı teslim alamama veya istenilen nitelik ve şartlarda teslim alamama riskine karşı korumaktadır.

Güvenli Alışveriş, elektronik ortamda yapılan alışverişlerde hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan bir uygulamadır. Ödeme kısmında kart bilgileri dışında banka talimatları ile müşterinin , sms ile onaylama gibi veya müşterilerin sadece kendilerinin bildiği kişisel bilgilerine yer verilir.


SSL :

Türkçe açılımı “güvenli giriş katmanı”.  (Secure Sockets Layer) Alışveriş sitelerinde bulunması zorunda olan bir sistemdir. Temel amaç alışveriş sitesi ve alıcı arasında güvenli alışverişi sağlamaktır. SSL ile kart ve kimlik bilgilerinin 3. şahısların eline geçilmemesi sağlanmaktadır. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir. Aklınıza takılan bir soru veya öneriniz var ise müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.