Teslimat & İade

Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Atlantis Dekor garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 1-4 iş günü günüdür.

Teslim almış olduğunuz üründen  iş günü içinde memnun kalmamanız halinde +90 212 347 78 92 – 93 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pakette herhangi bir bozukluk , eziklik..vs durum ile karşılaştığınızda kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Tutanak bize ulaştığı andan itibaren 1-4 iş günü içerisinde yenisi adrese tekrar gönderilecektir. Ürün ya da ürünleriniz hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirilecek siniz.

Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa mail adresinden ya da +90 212 347 78 92 – 93 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz. Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Ambalajı yırtık, kırık, hasar görmüş ürünler iade olarak teslim alınmayacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün mağazamıza ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.